Kariéra v K2 Industry

Jsme obchodníci strojních součástí, kteří vnáší srdce mezi stroje a stále hledáme lidi, kteří by nám v našem úsilí pomáhali. Pokud souzníte s tím, koho hledáme a jací jsme my, určitě se ozvěte, rádi se potkáme.

Své CV s motivačním dopisem posílejte Petře (petra.kinclova@k2industry.cz)

Jaké lidi hledáme:

Poctivé, upřímné, aktivní, s pozitivním přístupem k životu a ochotou se dále rozvíjet.

Jaké to u nás je:

Pěstujeme si tu příjemné a neformální pracovní prostředí s přátelskou atmosférou, pořádáme si měsíční snídaně a společné týmové akce. Každý může věci ovlivňovat a jeho hlas bude slyšet.
Jsme duší většinou sportovci a máme smysl pro humor.

Kdo vám bude šéfovat:

Petra Kinčlová měří každému stejným metrem a umí ocenit, když se maká.
Nedělá z komára velblouda, ale zase vyžaduje, když už se na nějakých pravidlech týmové a obchodní práce dohodneme, aby se opravdu dodržovala.
Jinak je to normální, lidská ženská, vstřícná k dohodě, se smyslem pro humor.

Volné pozice

Obchodnice

Snová práce pro ženy v prostředí malých součástek velkých strojů: Buďte RŮŽÍ MEZI STROJI. Chcete být paní svého času? Potkáváte ráda nové lidi? Máte ráda pohyb, změnu a komunikaci? Nebojíte se jít s kůží na trh? Chcete prožívat  adrenalin a radost z obchodu ?

Pojďte prodávat ty nejúspěšnější značky strojních součástí do již vybudované sítě v celé ČR.

Nemusíte být velezkušená obchodnice. Stačí, když budete mít vztah k obchodu a technice.
Šefuje nám skvělá ženská, která sama dobře ví, jak může být, na první pohled mužské prostředí strojů, nečekaně oživující a přívětivou příležitostí právě pro ženy.
Budete mít skvělou příležitost rozvíjet obchody v prostředí velkých i malých strojů. Budete brát zajímavé peníze za to, že se budete podílet na vývoji nových výrobků, sdílet know-how a prodávat produkty, které lidé sami chtějí. Budete mít příležitost se rozvíjet, absolvujete profi školení. Budete součástí party lidí, která si na nic nehraje, zato rozdává radost.

Vaším úkolem bude:

Starat se, aby rostl počet i spokojenost našich zákazníků.

Co získáte:

Velkou svobodu a příležitost vydělávat zajímavé peníze v atraktivním segmentu.

Co očekáváme od vás:

Chuť a energii měnit sebe i své okolí.

Kde budete pracovat:

Ve svěřeném regionu ČR:
1. Vysočina, Jižní Čechy a Morava
2. Východní Čechy

O mzdě,  benefitech, včetně veškeré techniky a auta i k osobním účelům a všem okolo si popovídáme až s těmi, s nimiž se osobně potkáme.

Pokud to opravdu chcete, napište nám důvod, proč si máme vybrat právě vás na petra.kinclova@k2industry.cz, připojte životopis s fotografií a my se Vám ozveme. Těšíme se na Vás!

Zasláním životopisu zároveň potvrzujete souhlas s níže uvedeným prohlášením.

Souhlasím, aby společnost K2 Industry zpracovávala mé osobní údaje pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Manažer podpory obchodu

Pojďte nám pomoc pečovat o již vybudovanou síť zákazníků, pomáhat vytvářet nová obchodní přátelství, zavádět nové produkty na trh a sledovat jeho trendy a vývoj, prostě být u toho, když se něco ve strojních součástech děje!

Budete mít skvělou příležitost rozvíjet své technické znalosti na neustále se měnícím obchodním poli. Budete brát zajímavé peníze za to, že se budete podílet na vývoji nových výrobků, sdílet know-how a pomáhat prodávat produkty, které lidé sami chtějí. Budete součástí party lidí, která si na nic nehraje, zato rozdává radost.

Starat se, aby rostl počet i spokojenost našich zákazníků a pečovat o produktové portfolio.

Co získáte:

Práci, kde je radost být a kde vidíte, jak jste užiteční.

Pracoviště:

Vrchovina 88, 509 01 Nová Paka

Nástup:

ihned nebo dle dohody

Mzda:

22– 35.000Kč

O benefitech a všem okolo si popovídáme až s těmi, s nimiž se osobně potkáme.

Cítíte, jako by Vám naše nabídka byla „šitá na míru“? Napište Petře na petra.kinclova@k2industry.cz, proč si máme vybrat právě Vás, připojte životopis s fotografií a my se Vám ozveme. Těšíme se na Vás!

Obchodník v prostředí malých součástek velkých strojů

Pojďte prodávat ty nejúspěšnější značky strojních součástí do již vybudované sítě v regionu, pomáhat vytvářet nová obchodní přátelství, zavádět nové produkty na trh a sledovat jeho trendy a vývoj, prostě být u toho, když se něco ve strojních součástech děje!

Co získáte:

Základna - pracoviště:

Nástup:

Ihned nebo dle dohody.

Máte nějaký dotaz?