Kariéra v K2 Industry

Vnášíme srdce mezi stroje

Prostředí ložisek, řemenic a vůbec strojních součástí může na první pohled vypadat studenně a neosobně. Možná nejen proto je pro nás strašně důležitý lidský přístup a hlavně radost. Naši lidé, ale i partneři, dodavatelé a zákazníci oceňují, že kromě bezvadně odvedené práce, nám jde o společné zážitky i na mimo pracovní úrovni, vzájemné sdílení a obohacování. Věříme, že samotný výsledek bez cesty, která nám něco přinese sama o sobě, za to vlastně moc nestojí. Zároveň je pro nás důležitá spolehlivost a zodpovědnost. Jak sami k sobě, k životu, k práci, tak i k okolí.

Volné pozice

Jak to u nás funguje

Zákazníkům se věnujeme na osobní úrovni. Abychom jim opravdu pomáhali řešit problémy a výzvy, musíme fungovat jako skvěle sehraný organismus. Každá práce má poměrně velké přesahy a je proto potřeba se kromě samotného konkrétního úkolu, koukat i na to, co mu předchází a na co navazuje. Všichni spolu úzce spolupracují, jeden je schopný zaskočit za druhého a nikdo si nehraje jenom na vlastním hřišti.

Pracovala jsem v řadě firem, kde “kdo nic nedělá, nic nezkazí”. Případně to byly velmi konzervativní firmy, kde jsou lidé zpravidla na posledním místě. Tady je každý slyšet, každý se může podílet na čemkoli. Tady můžete věci ovlivnit.

Petra Kinčlová / Obchodní ředitelka

Vidím, jak moje kroky ovlivní ostatní. Když něco neudělám nebo odbydu, odnesou to především kolegové.

Marie Sehnalová / Nákupčí

I v době krize nás firma podržela. I když to asi nebylo jednoduchý, nepropouštělo se a nesnižovaly se platy.

Jaroslav Sedláček / Specialista expedice

Firmu spoluvytváříme jeden každý z nás. Každý může ovlivnit prakticky cokoli a je k tomu dokonce vzýván. Nápady, návrhy, ale i kritika u nás mají dveře dokořán ať už směrem ke kolegům, postupům či vedení. Na druhou stranu nikdo nemá umetenou a nalajnovanou cestičku, kterou pro něj někdo připravil.

Jací jsme

Věříme, že dobrý kolektiv je absolutní základ, na kterém vše stojí. Věříme si navzájem a dokážeme se domluvit. Umíme si navzájem pomoct, říct si co nám vyhovuje, co potřebujeme, ale i co se nám nelíbí. Pěstujeme a šlechtíme si tu upřímnost a otevřenost, byť to není vždy tak snadné, jak by se mohlo zdát. Pořádáme proto spoustu společných setkání ať již v podobě snídaní, vycházek či víkendových výletů, kde se učíme sdílet, hrajeme si. Čím víc se známe jako lidé, tím lépe spolu vycházíme a lépe se domluvíme. Věříme si. Spojuje nás radost.

Vím, že můžu za kýmkoli přijít a ten druhý mi pomůže. Nikdo si nejede jenom po vlastní ose. Výzvy, problémy, nápady, všechno se řeší dohromady. Ať se děje, co se děje, tady je pořád pozitivní nálada.

Pepa Klučák / Specialista expedice

Přineslo mi to tady duševní klid.

Martina Matějíčková / Zahr. nákup

Věřím, že bychom klidně mohli zítra začít třeba péct housky, nebo třeba provozovat farmu. Jasně, museli bychom se to naučit, ale s tímhle týmem se zkrátka můžeme pustit do čehokoli.

Někdo si chodí do práce jenom oddělat svých 8 hodin a zbytek jde mimo něj. Chce si vydělat, přežít a okolí ho příliš nezajímá. Budiž, je to dotyčného cesta. Ale není to naše cesta. Trávíme v práci příliš mnoho času na to, abychom jej jen tak, bez zájmu, přežili.

Pro koho jsme – a pro koho spíš ne

Jsme pro lidi, kteří nechtějí zůstávat na jednom místě a nelpí na rutině. Pro lidi, kteří jsou otevření změnám a chtějí se stále posouvat. Baví nás lidé, kteří vědí, co chtějí. Od práce, od kolegů, od sebe, od života. Nenechávají se jenom vláčet tím, co přijde. Baví nás lidé aktivní, se smyslem pro humor, kteří si umí srandu i sami ze sebe. Baví nás lidé, kteří mají rádi život, ale nemají z něj přehnaný respekt.

Tahle firma stojí hodně zodpovědnosti každého z nás. Každý musí udělat svoji část práce a zároveň se koukat i za ní. Co zlepšit, jak věci, ostatní, sebe posunout dopředu. Tohle si tu lidé uvědomují a kdo ne, ten už tu není.

Petr Truneček / Specialista prodeje

Každý člověk, který byl pasivní a měl měl tendenci nechat se jenom táhnout a ničím nepřispět, byl nakonec celým týmem odmítnut. Lidé si zde uvědomili, že je pro ně přínosné a že mají radost, když se věci dějí a vody nejsou stojaté.

Můžu si jít přes den třeba zajezdit na kole a pak dodělat, co mám, když už jsou ostatní třeba doma. Funguje tu takový volnější režim, ale na druhou stranu se musí pořádně máknout, když je potřeba. To mi dává smysl a baví mě to.

Zbyněk Urban / Technik

Kdo nám tu šéfuje

Petra pracuje na tom, aby lidé pouze nekoukali na todolist a standardní úkoly, ale občas se zastavili a podívali se, proč danou věc dělají, a jestli by ji nemohli dělat lépe. Inovativněji. Abychom jenom nesekali stromy, ale koukali se i na to, jestli máme nabroušenou sekeru a jestli bychom třeba nemohli použít i jiný nástroj. Nebo stejný nástroj ale jinak.

Petra je otevřená všemu. Návrhům, kritice, připomínkám. Jakmile se ale jednou všichni na nějakých pravidlech shodnou, trvá na jejich dodržování.

Petra mi dává najevo, že mě tu chce. Umí říct jak to je, ocenit, pochválit, ale i to negativní říct tak, že to člověk vezme. Cítím se tady fakt dobře.

Jana Šmídová / Specialista podpory prodeje

Petra mi naslouchá a s mými postřehy pak pracuje. Rozumí nám, chápe naše problémy. Strašně dobře se mi s ní spolupracuje.

Marie Sehnalová / Tuzemský nákup

Nejlepší šéf jakýho jsem kdy zažil. Hlavně díky jejímu přístupu k lidem. Můžu za ní přijít s čímkoli a vždycky si najde čas aby mě vyslechla.

Nezažila jsem mnohokrát, že by šéf přiznal chybu. Petra to umí. Navíc dává velký prostor a nekouká nám každou chvíli pod prsty. A chválí. Hodně. Umí opravdu zahřát.

Martina Metějčíková / Tuzemský nákup

Obchodnice

Snová práce pro ženy v prostředí malých součástek velkých strojů: Buďte RŮŽÍ MEZI STROJI. Chcete být paní svého času? Potkáváte ráda nové lidi? Máte ráda pohyb, změnu a komunikaci? Nebojíte se jít s kůží na trh? Chcete prožívat  adrenalin a radost z obchodu ?

Pojďte prodávat ty nejúspěšnější značky strojních součástí do již vybudované sítě v celé ČR.

Nemusíte být velezkušená obchodnice. Stačí, když budete mít vztah k obchodu a technice.
Šefuje nám skvělá ženská, která sama dobře ví, jak může být, na první pohled mužské prostředí strojů, nečekaně oživující a přívětivou příležitostí právě pro ženy.
Budete mít skvělou příležitost rozvíjet obchody v prostředí velkých i malých strojů. Budete brát zajímavé peníze za to, že se budete podílet na vývoji nových výrobků, sdílet know-how a prodávat produkty, které lidé sami chtějí. Budete mít příležitost se rozvíjet, absolvujete profi školení. Budete součástí party lidí, která si na nic nehraje, zato rozdává radost.

Vaším úkolem bude:

Starat se, aby rostl počet i spokojenost našich zákazníků.

Co získáte:

Velkou svobodu a příležitost vydělávat zajímavé peníze v atraktivním segmentu.

Co očekáváme od vás:

Chuť a energii měnit sebe i své okolí.

Kde budete pracovat:

Ve svěřeném regionu ČR:
1. Vysočina, Jižní Čechy a Morava
2. Východní Čechy

O mzdě,  benefitech, včetně veškeré techniky a auta i k osobním účelům a všem okolo si popovídáme až s těmi, s nimiž se osobně potkáme.

Pokud to opravdu chcete, napište nám důvod, proč si máme vybrat právě vás na petra.kinclova@k2industry.cz, připojte životopis s fotografií a my se Vám ozveme. Těšíme se na Vás!

Zasláním životopisu zároveň potvrzujete souhlas s níže uvedeným prohlášením.

Souhlasím, aby společnost K2 Industry zpracovávala mé osobní údaje pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Manažer podpory obchodu

Pojďte nám pomoc pečovat o již vybudovanou síť zákazníků, pomáhat vytvářet nová obchodní přátelství, zavádět nové produkty na trh a sledovat jeho trendy a vývoj, prostě být u toho, když se něco ve strojních součástech děje!

Budete mít skvělou příležitost rozvíjet své technické znalosti na neustále se měnícím obchodním poli. Budete brát zajímavé peníze za to, že se budete podílet na vývoji nových výrobků, sdílet know-how a pomáhat prodávat produkty, které lidé sami chtějí. Budete součástí party lidí, která si na nic nehraje, zato rozdává radost.

Starat se, aby rostl počet i spokojenost našich zákazníků a pečovat o produktové portfolio.

Co získáte:

Práci, kde je radost být a kde vidíte, jak jste užiteční.

Pracoviště:

Vrchovina 88, 509 01 Nová Paka

Nástup:

ihned nebo dle dohody

Mzda:

22– 35.000Kč

O benefitech a všem okolo si popovídáme až s těmi, s nimiž se osobně potkáme.

Cítíte, jako by Vám naše nabídka byla „šitá na míru“? Napište Petře na petra.kinclova@k2industry.cz, proč si máme vybrat právě Vás, připojte životopis s fotografií a my se Vám ozveme. Těšíme se na Vás!

Obchodník v prostředí malých součástek velkých strojů

Pojďte prodávat ty nejúspěšnější značky strojních součástí do již vybudované sítě v regionu, pomáhat vytvářet nová obchodní přátelství, zavádět nové produkty na trh a sledovat jeho trendy a vývoj, prostě být u toho, když se něco ve strojních součástech děje!

Co získáte:

Základna - pracoviště:

Nástup:

Ihned nebo dle dohody.

Máte nějaký dotaz?